Members

Current Members

Photo of  Kirk  Arner
Kirk Arner

College 2015

Photo of  Malcolm  Combs
Malcolm Combs

College 2017

Photo of  Zach  Costa
Zach Costa

College 2014

Photo of  Ben  Freedman
Ben Freedman
Music Director

College 2014

Photo of  Paul  Gallagher
Paul Gallagher

College 2014

Photo of  Tony  Goo
Tony Goo

Wharton/College 2015

Photo of  Charlie  McClelland
Charlie McClelland
Publicity Manager

College 2015

Photo of  Eric  O'Brien
Eric O'Brien
Business Manager

Engineering 2013
Grad Engineering 2014

Photo of  Matt  Rader
Matt Rader

Wharton 2015

Photo of  Sam  Soik
Sam Soik

College 2017


Alumni

A
Alalouf, Adam (C01)
Albukrek, Ferit (E95)
Allinson, A Edward (C84 WG91)
Anderson, Paul G (EE56)
Antman, Bryan J (E01 W01)
Applegate, John W (W62)
Arfaa, Peter F (C59 GAR62)
Arnovitz, Scott J (W80)
Austern, David T (C61)
B
Barry, Sean R (C89)
Baruch, Wayne E (C68)
Berg, Peter C (W60)
Berlinger, Richard W (C64)
Bienenfeld, David G (C74)
Bine, Peter (W94)
Bloom, Seth A (C95)
Borker, Ryan (C08)
Bruer, Garrett (E09)
Buchak, Greg (CW09)
C
Carlsen, Allan E (EE65)
Carroll, Laurence E (C67 M71)
Chao, Stephen (C12)
Chiang, Oliver J (C03 E03)
Chowdhury, Rafiul (E08)
Cicotte, George F (C89)
Co, Anthony Howard Buot (C99)
Cowan, Michael I (W69)
Cox, John F (W53 WG59)
Cromie, Daniel E (C93)
Cummins, Richard L (C69 M73)
D
Dash, G Allan (C62)
Doud, Arthur Altman (W66)
Drossner, Michael (C79 M83)
Dubin, Joshua A (C03)
Dunster, Timothy E (W91)
E
Eisenberg, Josh (C11)
Eisenberg, S David (EE83 GEE84)
Everett, John B (C68)
F
Farley, Dennis E (GR76)
Feldman, Alexander Paley (C05)
Ferrari, Jonathan (C13) – T1
Fishman, Ariel Y (C97)
G
Gailmor, Jonathan H (C70)
Garner, William W (W65)
Giancaterino, Marcus Rex (C84 W84 WG88)
Gick, Bryan (C92)
Glassman, Mark A (C00)
Godbold, Tom D (C69)
Goldberg, David (W77)
Goldstein, Andrew M (W83)
Goodman, Stephen M (W62 L65)
Gorelick-Feldman, Dan (C97)
Graulich, Robert (W63)
Grayson, Douglas S (C80)
Green, Kenneth E (C66)
Green, Lester L (W55)
Griffin, Mark D (C08)
Gruver, William A (EE63 GEE66 GRE70)
Guida, Paul C (C65)
Gusick, Richard D (C89 GED91)
H
Hager, Robert S (W54)
Hallock, Robert J (W71)
Halverson, Peter C (E87)
Hammond, Jeffrey S (W91)
Hassan, Marc J (E08)
Hauck, Harold S (C54 GEE64)
Herrell, David J (C58)
Hicks, Edward (C80)
Higday, Paul T (E96 W96)
Hinkle, Matthew William (C72)
Ho, Jonathan (W13) – T2
Hoffman, William F (C57)
Holland, Franklin B (C68)
Holt, Robert G (W61)
Hood, Clifford C R (C51)
Hopewell, W James (C66)
Hsiang, Edward B (C86)
Huerta, Mark (C09)
I
Isaacson, Ronald (E01)
J
Jacobson, Jonathan B (C83)
Jauss, Frederick G (C99 G99)
Jordan, Mark T (C68)
K
Kahn, Norman B (C69)
Kaufmann, Barry D (C63 D67)
Kieba, Maximillian J (E98)
Klausner, Robert David (C84 M88 INT93)
Klein, Darren A (W93)
Klinger, Kurt (E01)
Knauer, Ivan B (C83)
Kurzina, Peter (C65)
Lauton, Barry (C53)
L
Lee, Jungkeun (E01 C01 L05)
Leeds, Henry W (W53)
Leonard, Andrew (W10)
Lightstone, James F (C76)
Lites, Barry D (C83)
Lo, Abraham S (C02 GED03)
Loomis, Nathaniel B (C68)
Looney, Jonathan T (C00)
Lubart, Mark A (EE70)
Ludlow, Thomas W (C61)
M
Madani, Morad S (C81 GED93)
Mahoney, Paul M (C65)
Mancini, Mark A (C70)
Marchiano, Dominic Adam (C90)
Mark, Roger A (C82)
Mclaughlin, Richard S (W54)
Mcmillan, David P (W05)
Miller, Lance (W12)
Mirsajadi, Reza (C11)
Modic, Thomas Alexander (NU95)
Morello, Tavis J (C05 W05)
Morse, Stuart V (C80)
Mudick, Mitchell A (W75)
N
Nalin, Carlo M (C77)
Navarro, Albert F (C91)
Neal, Keith L (W68)
Newman, Joel T (C04)
Nichols, Kenneth E (C61)
Nonaka, Hayato (C05)
Norbury, Donald M (W60)
Nordgren, C Erik (G93 GR01)
O
Orwig, Jeffrey C (ME83)
P
Pendyal, Akshay (C05)
Percival, Brian R (AR61)
Pittroff, Lyle F (EE63)
Platt, Marc E (C79)
Pologeorgis, George C (C86)
Polster, Daniel S (C92)
Powell, Jeffrey (C80)
R
Reardon, John N (W51 WG56)
Regenbogen, Howard M (C72)
Renshaw, Benjamin H (W58 WG60)
Rettino, Raymond T (W83)
Richards, Bradley Nelson (C92)
Robinson, Albert S (C64)
Romeika, Scott J (C94)
Rosen, Gregory Stuart (C93 G93)
Rostenberg, Peter O (C62)
Rubino, Christopher M (C03)
Rubino, Mark A (C79 M83)
Rutner, Michael B (C96)
S
Samlin, Evan H (C05)
Sayson, Joey Arnel Montemayor (C89)
Schinfeld, Eric H (C99)
Schmidt, Robert (C05)
Schneyer, Gene S (C75)
Schroeder, Philip D (W86)
Schwartz, Jeffrey G (C82 INT90)
Scott, Barry W (WEV83)
Seidler, Jerry H (C80)
Senn, Alfred E (C53)
Shalet, Stephen A (C68)
Smith, Matthew U (C06)
Snitkof, Robby S (C08)
Soutter, R Morgan (C70)
Stanulonis, John J (C68)
Stern, Gary M (C67)
Stone, Christopher O (CE81)
Stone, Jeffrey (C84)
Story, Kim (C74)
Swikart, Edward (W80)
T
Taylor, Geoff P (C08)
Theil, Peter A (C65 G67)
Thompson, Wayne W (W57)
Tost, William C (C60)
Tsang, Albert (E08)
Turbessi, John D (EE89)
Turns, Larry E (C61)
U
Ujifusa, Steven (DES05)
V
Vaughn, David J (C76)
Ventre, Scott (E13) – T1
W
Wagner, Jonas J (C69)
Weinmayr, Michael Olmsted (E91)
Weissberger, Michael L (E04)
Wiggins, Barry E (EE53)
Wogan, Chris (C11)
Wolff, Kennon E (C99)
Wolff, Matthew E (C02)
Wolff, Patrick (C09)
Wolk, Lawrence I (C84)
Y
Yap, Aaron M (E01 W01)
Yee, Mike (E11)
Z
Ziccardi, Victor J (C97)
Zlotchew, David M (C93)